زمان توزیع كارت شرکت در آزمون كارشناسی ارشد فراگیر پيام‌نور 94 95 - ثبت نام پیام نور زمان توزیع كارت شرکت در آزمون كارشناسی ارشد فراگیر پيام‌نور 94 95 - ثبت نام پیام نور

مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین اخبار کنکور فراگیر پیام نور سال 95

5

نام نام خانوادگی
Invalid Input
ایمیل
رشته
Invalid Input
موبایل (*)
متقاضی آزمون...

شنبه, 29 فروردين 1394 09:40

زمان توزیع كارت شرکت در آزمون كارشناسی ارشد فراگیر پيام‌نور 94 95

نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(1 راي)

 

طبق اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور زمان توزیع كارت شرکت در آزمون فراگیر پیام نور 94 (نوبت پانزدهم) و نحوه‌ برگزاری کنکور دوره فراگير پیام نور در مقطع كارشناسی ارشد در سال 1394 اعلام شد.
در اطلاعیه سازمان سنجش و آموزش کشور آمده است:
به اطلاع كليه متقاضیان ثبت‌نام و شركت در کنکور دوره پانزدهم فراگير پیام نور در مقطع كارشناسی ارشد در سال 1394 می رساند كه کنکور مذكور در تاریخ 4 اردیبهشت 94 به صورت همزمان در 101 شهرستان و مراكز استانهای مختلف كشور برگزار می شود. آزمون از ساعت 8:30 دقيقه صبح شروع شده و دربهای محل برگزاری آزمون، نيم ساعت قبل از شروع فرآيند برگزاری آزمون بسته خواهد شد، لذا كليه داوطلبان می بايست قبل از بسته شدن درهای ورودی در محل حوزه امتحانی خود حاضر باشند.

اطلاعات مربوط به كارت شركت در آزمون و برگ راهنمای آزمون در تاریخ اول اردیبهشت 94 از طریق سايت اطلاع‌رسانی اين سازمان به نشانی www.sanjesh.org در دسترس می گيرد. داوطلبان می توانند با وارد كردن اطلاعات شناسنامه‌ای (نام، نام‌خانوادگی، شماره ملی، سال تولد و ...) و يا اطلاعات ثبت ‌نامی (شماره پرونده و كد رهگيری و ...) خود نسبت به مشاهده و تهيه پرينت كارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمايند. به اطلاع متقاضیان می رساند بعد از مرحله ثبت‌ نام آزمون در برخی رشته‌های امتحانی، رشته محل های جدیدی اعلام شده است ، فهرست اين رشته‌ محلها و اطلاعيه تكميلی سازمان در خصوص موضوع فوق در روز دوشنبه مورخ 31/1/94 بر روی سايت اين سازمان و همچنين نشریه پيك سنجش (هفته‌نامه خبری و اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش كشور) درج خواهد شد.

دفعات مطالعه 3981 مورد

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

برای حمایت از ما روی+1 کلیک کنید!

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net