خرید ملک در ترکیه - ثبت نام پیام نور خرید ملک در ترکیه - ثبت نام پیام نور

مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین اخبار کنکور فراگیر پیام نور سال 95

5

نام نام خانوادگی
Invalid Input
ایمیل
رشته
Invalid Input
موبایل (*)
متقاضی آزمون...

خرید ملک در ترکیه

خرید ملک در ترکیه (6)

پنج شنبه, 07 اسفند 1393 12:32

مزایای خرید ملک در ترکیه

نوشته‌شده توسط

 

ترکیه کشوری است که سریع به سوی مدرن شدن پیش میرود و ارتباطی است بین اروپا و خاورمیانه و یکی از کشورهایی است که برای ایرانیان احتیاج به ویزا ندارد،دارای آثار باستانی زیادی می باشد و از نظر فرهنگی و ادب رسوم بسیار نزدیک به فرهنگ و آداب ایرانی میباشد

هشدار به خریداران ملک در ترکیه/آیا خریدار ملک، اقامت می گیرد؟

افراد سودجو در برخی از شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی ایرانی با مستمسک قراردادن تسهیلات جدید در امر فروش ملک به اتباع خارجی در ترکیه، چنین وانمود می کنند که از طریق خرید ملک در ترکیه می توانند مجوز اقامت ترکيه برای آنان دریافت کنند.

 ملک در ترکیه

 

خريد ملک در ترکیه،استانبول و آنتالیا: سرمايه گذاری

انتشار اخبار "نياز ساليانهٔ ترکيه به ۳۷۵٫۰۰۰ واحد مسکونی" توسط روزنامهٔ حريت در اواخر ماه اکتبر سال ۲۰۱۲ ميلادی، به نقل از مدير عامل بخش سرمايه گذاری ملک در ترکیه، توجه بخش گسترده ای از متخصصين را در اين زمينه بخود معطوف ساخت. بخش مالی اين سازمان، در ادامهٔ تحليل مشاوران خود اعلام نمود که کشور ترکيه ساليانه و بطور ميانگين به سرمايه ای در حدود ۲۵ تا ۲۰ ميليارد دلار نياز دارد. اين گفته ها با گذشت بيش از ۱۶ ماه از تصويب "قانون، جديد، املاک ترکيه" توسط رئيس جمهور و اعلام آمارهای گوناگونی از جذب (و يا سرازير شدن) سرمايه های خارجی، رشد سريع خريد مستغلات ملک در ترکیه و  ... بگوش ميرسيد.

اعلام آمار (رشد) جمعيت شهرهائی از قبيل: استانبول و آنتاليا، با ۱۲٫۵۴ (استانبول) درصد و ۹٫۸ (آنتاليا) درصد طی سالهای ۲۰۱۰ ـ ۲۰۰۸ ميلادی مُهر تأئيدی بود بر خبر منتشر شده توسط روزنامهٔ حريت، در خصوص "نياز ساليانهٔ ترکيه به ۳۷۵٫۰۰۰ واحد مسکونی".

سرعت و کيفيت احداث مسکن، هتلهای مشهور جهانی، فرودگاهائی با ظرفيت ميليونها مسافر در سال، راههای ارتباطی و سرمايه گذاری بخش دولتی در زمينهٔ زيرساختهای اقتصاد در ترکيه امروزه چشم تمامی جهان را به سمت خود معطوف نموده است. بدين جهت و بر اساس آمارهای جديد، خريد ملک"تجاری ـ مسکونی" در ترکيه، بعنوان يک سرمايه گذاری محسوب ميشود.

خريد شما، سرمايه گذاری شماست

سه شنبه, 28 بهمن 1393 16:04

خريد زمين و مشارکت ساخت در ترکيه

نوشته‌شده توسط

ملک در ترکیه 

  خريد زمين و مشارکت ساخت ملک در ترکیه

چگونگی مشارکت در ساخت املاک "آپارتمان ـ ويلا" در ترکيه، تداوم مالکيت  ۱۰۰٪ زمين، هزينهٔ احداث و (نحوهٔ) تقسم واحدهای جديد از جمله نکاتی ميباشند که به ۳ دليل توجه سرمايه گذاران در بخش مستغلات را به خود معطوف داشته است. اين نکات در برگيرندهٔ مبانی ذيل ميباشند:
ـ سود بسيار؛
ـ تداوم اصل مالکيت زمين؛
ـ مشوقهای حقوقی؛

بعنوان نمونه، چنانچه سازنده تعداد ۲۰ واحد احداث نمايد، نيمی از واحدها به مالک زمين تعلق ميگيرد. نيمی ديگر از واحدها، به عنوان هزينهٔ ساخت به سازنده واگذار ميشود. مالک (زمين) هيچگونه هزينه ای جهت طراحی، مديريت و احداث واحدها نمی پردازد.

سه شنبه, 28 بهمن 1393 16:08

ثبت برند تجاری و مزايای آن در ترکيه

نوشته‌شده توسط

 ملک در ترکیه

ثبت برند تجاری و مزايای آن در ترکيه و ملک در ترکیه

بخشی از تحقیقات در این نوشته, تحت عنوان "ثبت برند تجاری و مزايای آن در ترکيه " به اختصار توضيح داده ميشود. ثبت علامت تجاری, چگونگی اخذ آن, مزایا يا حقوق به رسمیت شناخته شدهٔ یک برند از جمله نکاتی میباشند که در این مقاله بطور جامع و بر اساس تحقیقات مستند متخصصین به ارائهٔ شما ميرسند. کلیه مراحل ثبت "برند" در کشور ترکیه, توسط وکلای مجرب در این خصوص انجام میگیرد.

چگونگی ثبت برند:  یکی از مهم ترین مراحل ثبت علامت تجاری "انجام جستجو" است. در این بخش از پروسهٔ ثبت, بررسی های گسترده ای به منظور شناسایی تناقض و یا تشابه های احتمالی بین "برند تجاری شما" با دیگر برند های تجاری موجود در بازار صورت میگیرد. عدم  وجود مشکل در این خصوص به منزلهٔ تائيديه ای است که پروندهٔ ثبت "برند" دلخواه شما را به مراحل بعدی وارد ميسازد. مدت زمان حفاطت از یک علامت تجاری ثبت شده ۱۰ سال است.  

مزایای ثبت علامت تجاری:  با ثبت "برند" حقوق قانونی مدّونی پشتوانهٔ شرکت و موقعيت حقوقی شما، بعنوان يک فرد حقوقی ميگردد. به عنوان مثال کليهٔ فعاليتهای تجاری و بازرگانی ذيل برای کليهٔ افراد (حقیقی یا حقوقی)، بدون داشتن مجوز استفاده از "علامت تجاری" مختص شما دارای عواقب حقوقی است.
ـ الحاق "علامت تجاری" بر روی کالا یا هر گونه بسته بندی؛
ـ ارائه خدمات ـ واردات و يا صادرات کالا؛
ـ بهره برداری در مقالات تجاری و تبلیغاتی؛
در صورت مشاهده و اثبات تخلف در این موارد شما میتوانید از طریق مجاری "قانونی" اقدامات لازم را انجام دهید.   

 

سه شنبه, 28 بهمن 1393 16:11

بازار املاک ترکیه

نوشته‌شده توسط

 ملک در ترکیه

بازار ملک در ترکیه :

در جند سال اخیر ، ملک در ترکیه، به خصوص  نواحی ساحلی تركیه نظیر آنتالیا، آلانیا، مولغا، بدروم و گوش آداسی، به یك هدف فوق العاده برای خریداران بین المللی خانه تبدیل شده است.همانند آنجه سابقا در اسپانیا تجربه شده است ، رشد  سريع در بازار نوظهور ساختمان وملک در ترکیه سرمایه گذاران بین المللی را به سمت خود جلب می كند.

عوامل قابل ملاحظه كه تقاضا برای خرید و سرمایه گذاری ملک در ترکیه را تعیین می كنند عبارتند از:

1 - با وجود رونق بازار مسکن در سالهای اخیر،  قیمت ملک در ترکیه در مقایسه با سایر کشورهای مشابه همچنان ارزان است  ( مثلا برابر است با قیمت ملک در اسپانیا در سال ۱۹۸۰ میلادی )

2 - هر ساله قوانین جدیدتری در جهت حذف مالیات و ایجاد تسهیلات بیشتر بمنظور ایجاد انگیزه برای                     سرمایه گذاران و خریداران خارجی ملک در ترکیه وضع می شود.

3 - طبق آمار کشور ترکیه،  بازار مسکن در شهرهای بزرگ نظیر استانبول و آنتالیا رشد بین 10% تا 15%          داشته و این رشد برای سالهای آتی نیز پبش بینی میشود .

4 - صنعت بزرگ توریسم ترکیه با رشد سریع و پایدار و دور نمائی طلائیی، موجب تقاضای بیشتر برای مسكن با كیفیت شود كه برای سرمایه گذاران ملک در ترکیه یک فرصت ایده آل است .

5 - سواحل مهیج و آب و هوایی كه برای زندگی بازنشستگی مناسب است.

6 - مخارج پایین زندگی ( رتبه چهارم پایین ترین بین كشورهای OECD  ) و نرخ پایین جرم.

7 – علاوه بر خریداران خارجی، ترکیه با داشتن جمعیتی 75 میلیونی و درصد بالای جمعیت جوان، نیاز جوانان برای داشتن خانه افزایش یافته است که این خود یکی از امتیازات رونق سرمایه گذاری در بخش مسکن  میباشد.

8 - کیفیت ساخت پروژه ها مطابق آخرین استانداردهای اروپا است.  بخش پیمانکاری و ساخت و ساز ملک در ترکیه یکی از فعالترین و پویاترین پیمانکاران جهان است. در سال ۲۰۰۷ بیست و دو شرکت پیمانکاری و ساختمان سازی از ترکیه در فهرست بهترینهای مهندسی عمران جهان جای گرفت که از این لحاظ  رتبه سوم جهان را داراست.

برای حمایت از ما روی+1 کلیک کنید!

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net