کفپوش و نکات در مورد آن - ثبت نام پیام نور کفپوش و نکات در مورد آن - ثبت نام پیام نور

مشاوره رایگان و اطلاع از آخرین اخبار کنکور فراگیر پیام نور سال 95

5

نام نام خانوادگی
Invalid Input
ایمیل
رشته
Invalid Input
موبایل (*)
متقاضی آزمون...

یکشنبه, 02 فروردين 773 00:00

کفپوش و نکات در مورد آن

نوشته‌شده توسط 
امتياز اين آيتم
(0 راي)

هنگام انتخاب هرنوع کفپوش، سعی کنید حتما جنس باکیفیت‌تر را بخرید. اگرچه کفپوش مرغوب‌تر، گران‌ترند اما ارزش پولی را که خرج می‌کنید، دارند. یادتان باشد که کفپوش باکیفیت بیشتر عمر می‌کنند

.

حالا باید ببینید از هر کدام از اتاق‌ها و فضاهای خانه چه استفاده‌هایی می‌شود و حجم تردد افراد در هر کدام از این فضاها چقدر است. برای مثال، آشپزخانه و حمام از مکان‌هایی هستند که کفپوش مقاوم و در عین‌حال زیبا لازم دارند یا برای مثال اتاق‌خواب‌ و اتاق نشیمن بنا به نوع استفاده‌ای که از آنها می‌شود، به پوششی احتیاج دارند که گرم، مقاوم و قابل شستشو باشد. با در نظر گرفتن همین فاکتورهاست که استفاده از کفپوش با پرزهای نرم و رنگ ملایم برای اتاق خواب‌ها، توصیه می‌شود.
اگر کف خانه‌تان ناهمواری دارد، می‌توانید موکت یک‌پارچه و ثابت را به عنوان کفپوش انتخاب کنید. این نوع کفپوش نه تنها رنگ، بافت و نقش را به اتاق شما می‌آورد، بلکه به گرم شدن اتاق‌ها هم کمک می‌کند. موکت، در عین ‌حال طنین صدا را هم می‌گیرد. به عبارت دیگر موکت یک نوع عایق صوتی و حرارتی محسوب می‌شود.
استفاده از فرش، قالی و قالیچه علاوه بر اینکه یک فضای شرقی و سنتی خلق می‌کند، می‌تواند یک فضای بزرگ را به چند فضای کوچک‌تر تقسیم کند تا هر فضا کاربری خاص خودش را داشته باشد. یکی دیگر از ویژگی‌های فرش، قالی و قالیچه این است که به‌راحتی قابل حمل است و آسان جابه‌جا می‌شود.
استفاده از فرش در فضاهای کوچک و اتاق‌هایی با متراژ پایین موجب می‌شود که فضا کوچک‌تر به نظر رسد، ولی در اتاق‌ها و سالن‌های بزرگ برای رسیدن به القای حس رسمی بی‌نظیرند.
هرگز رنگ‌های کدر را برای کف‌پوش‌تان انتخاب نکنید، چرا که موجب القا شدن حس کهنگی و کثیفی به محیط اطراف می‌شود.
برای برقرای ارتباط بین فضای نشیمن، پذیرایی و غذاخوری بهتر است از فرش‌های گرد و بیضی استفاده کنید و برای تفکیک فضاها از فرش‌های مربع و مستطیل استفاده کنید.

 

حال با داشتن اين اطلاعات راحت تر و صحيح تر مي توانيد در خصوص کفپوش مناسب براي خانه خود تصميم گيري كنيد

 
دفعات مطالعه 992 مورد تاريخ آخرين ويرايش دوشنبه, 10 آذر 1393 10:58
موارد بيشتر در اين مجموعه: کفپوش اپوکسی وویژگی آن »

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه کردن

برای حمایت از ما روی+1 کلیک کنید!

طراحی سئو ، بازاریابی اینترنت ، شرکت تجارت الکترونیک پویا سامانه ونک www.pouyaweb.net